عضویت در خبرنامه

سیستم پکیج همکاران

تبدیل تاریخ

ویزای توریستی و ...
زمان تحویل 7 روز کاری مدت اعتبار 60 روز قیمت لطفا تماس بگیرید . مدارک

" شرایط دریافت ویزا دبی |مدارک مورد نیاز+قیمت+انواع ویزا دبی +قوانین و ... "

 

ما امروز قصد داریم در توتک سفر در مورد دریافت ویزا کشور امارات با شما عزیزان صحبت کنیم و اطلاعات کاملی را تحویل شما عزیزان بدهیم ، این کشور در واقع از هفت شیخ نشین در اطراف خلیج فارس تشکیل شده و به همین علت به آن امارات متحده عربی میگویند . یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین شهر توریستی این امارات متحد ، شهر زیبا دبی میباشد . در این شهر به غیر از خیابان های تمیز ، مرتب و اب هوای پاک ، خیلی مکان های دیدنی و تفریحی دیگر را هم میشود درشهر دبی پیدا کنیم. اگر شما هم مثل من به دنبال تفریح و هیجان می باشید ، حتما یک سر به فلای بورد، غواصی و موج سواری در آب های زیبای خلیج همیشه فارس را در لیست برنامه های سفریتان جای بدهید ، صد در صد اطمینان داشته باشید به هیچ عنوان طعم هیجان و لذت این سفر از یادتان خارج نمیشود ، شهر زیبا دبی به علت داشتن فروشگاه ها و بازارهای زیبایش مورد توجه افراد زیادی گشته است .

لازم است که بدانید برای سفر به  امارات و شهر زیبا دبی ، شما نیازمند به دریافت و اخذ روادید (ویزا) امارات میباشید بهتر است که بدانید ویزا این کشور در فرودگاه صادر و چاپ نمیشود پس باید قبل از سفر تان اقدام به دریافت این ویزا کنید ، در ادامه ما در توتک سفر قصد داریم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم پس همچون همراه ما باشید .

روادید کشور زیبا دبی توسط اداره مهاجرت و وزارت کار این کشور چاپ و صادر می گردد . بهتر است که بدانید تمامی افراد لازم به دریافت و اخذ روادید در زمان سفر به این کشور زیبا هستند اما مردم کشورهای اطراف خلیج همیشه فارس و مردم بعضی از کشورهای اروپایی  نیازمند به اخذ و دریافت روادید (ویزا) نمیباشند ، اخذ  روادید شهر دبی برای شهروندان ایرانی به وسیله شرکت های معتبر و رسمی هواپیمایی همچون توتک سفر انجام می گردد . نوع روادید (ویزا) نسبت به هدف شما و مدت زمان سفر شما عزیزان قابل تغییر میباشد .

انواع روادید (ویزا) دبی ، به طور کلی روادید شهر دبی را می توانیم به چند دسته متفاوت تقسیم کنیم:

 

ویزای ( روادید ) توریستی  شهر دبی برای ایرانی ها  که به صورت عادی صادر و چاپ  می گردد مدت اعتبار ورود 58 روز میباشد و از زمان ورود شخص به خاک ، مسافر فقط می‌تواند به مدت زمان 14 روز اقامت داشته باشد.  زمان لازم جهت اخذ و دریافت ویزای ( روادید ) دبی به صورت عادی 3 تا10 روز  می‌باشد. 

 

ویزا ( روادید ) فوری یا بسیار فوری  دبی ) روادید ارجنت امارات(

ویزا ( روادید ) فوری امارات که به ویزای ارجنت امارات بیشتر معروف است برای ان دسته افرادی صادر می شود که حتما خود را برای مسافرت خیلی فوری به امارات آماده کرده اند . جالب است که بدانید این نوع ویزا فقط در یک روز اخذ و دریافت می‌شود و نرخ ویزا فوری نسبت به ویزای عادی بالا تر میباشد و  دارای شرایط متفاوت خود می‌باشد. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در توتک سفر در تماس باشید .

 

روادید چهارده (14) روزه شهر دبی: دقت داشته باشید که دو نوع روادید چهارده روزه (14) روزه شهر دبی چاپ و صادر میگردد . اولین نوع آن روادید فوری کشور دبی هست که این روادید امکان تمدید مجدد وجود ندارد و نوع دیگر آن که نرخش نسبت به قبلی ارزان تر میباشد روادید نرمال شهر دبی نامیده می شود. این نوع روادید شهر دبی را شما می توانید به بیست و نه (29) روز تمدید کنید.

 

روادید ( ویزا ) نود روزه (90) شهر دبی : این نوع از روادید شهر دبی مختص به کسانی است که قصد سفر به دبی را دارند واطمینان دارید که قصد رفت و برگشت یا سفر به کشورهای اطراف امارات را ندارند. به این علت که روادید نود روزه (۹۰) شهر دبی تنها یکبار اجازه ورود به شهر دبی را به شما عزیزان می دهد.

 

روادید ( ویزا ) مولتی شهر دبی نود (۹۰) روزه: این نوع روادید شهر دبی بیشتر مناسب تاجرانی میباشد که زیاد قصد رفت و برگشت به شهر دبی را دارند مدت اعتبار این روادید دو الی سه ماه می باشد . بهتر است که یک مثال بزنم شما میخواهید به کشورهای همسایه امارات سفر کنید. روادید مولتی شهر دبی به شما این اجازه رفت و برگشت چندین مرتبه ای را به شهر دبی می دهند.

 

روادید ( ویزا ) کاری شهر زیبا دبی : مراحل اخذ و دریافت مخارج این نوع روادید شهر دبی با دیگر روادید های این کشور متفاوت است . بهتر است که بدانید قسمتی از مراحل اخذ و دریافت روادید توسط کارفرمای انتخابی شما در شهر دبی انجام می گردد .

 

روادید ( ویزا ) اقامتی شهر دبی : برای اطلاع از این نوع روادید شهر دبی، اسناد و مدارک مورد نیاز جهت اخذ و دریافت روادید شهر دبی برای اقامت، چگونگی اخذ این روادید و نرخ آن می توانید با همکاران ما در توتک سفر در تماس باشید .

علت های اصلی ریجکت شدن روادید ( ویزا ) دبی :

علت های مختلفی وجود دارد که باعث ریجکت شدن روادید شهر دبی میگردد. پس اگر بخواهیم دلایل اصلی ریجکت شدن دبی ر ا نام ببریم میشود در شش خط اشاره کرد :

  1. تشابه اسمی
  2. خارج شدن پس از پایان اعتبار روادید دبی
  3. معتبر نبودن و جعلی بودن هتل در دبی
  4. ریجکت شدن روادید گذشته دبی فرد
  5. رعایت نکردن قوانین شهر دبی
  6. ریجکت شدن روادید اقامتی در شهر دبی


مدارک لازم جهت اخذ روادید ( ویزا ) دبی

مهم ترین نکته ای که برای اخذ و دریافت روادید دبی باید در نظر گرفت این است که مدت اعتبار پاسپورت تون شش ماه باقی مانده باشد لذا برای اخذ و دریافت روادید دبی باید از صفحه اول پاسپورتتان اسکن تهیه کنید و به کارگزار مربوطه خود تحویل دهید.

یک قطعه عکس با پس زمینه سفید

سایر مدارک مورد لازم:

1-اگر فرد سنش زیر 23 سال باشد ، حتما همراه والدینش باید اقدام به سفر کند .

اگر شخص قصد سفر با مادر ش را داشته باشد ؛ الزاما باید از صفحه اول و دوم شناسنامه مادر و همچنین از صفحه اول شناسنامه خودش و پاسپورت خودش و مادرش ، اگر با پدرش قصد مسافرت دارد؛ پاسپورت هر دو برای گرفتن روادید ( ویزا ) دبی کافی میباشد

2- خانمی سنش کمتر از 30 سال باشد ، نیاز به پاسپورت همسر وی و همچنین پاسپورت خود ش به همراه کپی از صفحه اول و دوم شناسنامه هر دو نفر آنها برای اخذ و دریافت روادید دبی لازم میباشد.

3- بهترین زمان برای دریافت و اخذ ویزا امارات در سن 26 الی 40 سالگی می باشد .

3- اگر فرد سنش بالای ۶۰ سال باشد ، میتواند به همراه خود همسر و فرزندش را ببرد .

مدارک لازم برای اخذ و دریافت روادید ( ویزا ) دبی برای این فرد ، پاسپورت خود و همراهش به همراه کپی از صفحه اول و دوم شناسنامه همراه ش می باشد.

 نکته:  افراد بالای ۶۰ سال و همراهشان باید حتما یکی از روادید ( ویزا ) دبی را داشته باشند.

 

 مراحل صدورو چاپ ویزا ( روادید ) امارات برای ایرانی ها

1-    تماس با همکاران ما در توتک سفر در قسمت ویزا ( روادید )

2-    هماهنگی با کارشناسان ما بابت ارسال تصویر پاسپورت تان یا حضور در آژانس توتک سفر

3-    پرداخت مبلغ جهت صدور و چاپ ویزا ( روادید ) دبی

4-    انجام مراحل سفارت و ارسال مدارک توسط توتک سفر

5-    دریافت ویزا دبی (بین چهار روز الی هفت روز کاری )

هزینه صدور و چاپ انواع روادید دبی چقدر میباشد :

هزینه صدور و چاپ به مدت اعتبار و همچنین نوع ویزا و قیمت ارز متفاوت می باشد جهت اطلاع از نرخ ها با همکاران ما در توتک سفر در تماس باشید .

 

چه کشور هایی جهت سفر به دبی نیاز به ویزا ندارند ؟؟

بریتانیا – فرانسه – ایتالیا – آلمان

 هلند – بلژیک - لیختن اشتاین – سوئیس

اتریش – سوئد – نروژ – دانمارک

 پرتغال – یرلند -  یونان -  فنلاند

 اسپانیا – موناکو – واتیکان -  ایسلند

آندورا - سان مارینو-  لیختن اشتاین –آمریکا

کانادا – ژاپن – برونئی – سنگاپور

 مالزی -  هنگ کنگ - کره جنوبی - عربستان سعودی

 قطر – عمان – کویت

 

تمدید ویزا ( روادید ) در کشور امارات ( دبی ) :

در زمانی که قصد دارید روادید تون را در کشور همسایه تمدید کنید باید مراحل زیر را انجام بدهید :

  1. حداقل پاسپورت تان باید دارای شش ماه اعتبار باشد .
  2. روادید توریستی سی روزه تمدید میگردد .
  3. روادید فقط برای شهری امکان تمدید دارد که واردش شدید به طور مثال وارد دبی شدید امکان تمدید ویزا در ابوظبی وجود ندارد .

با روادید توریستی امارات چند مرتبه میتوانیم به این کشور سفر کنیم ؟

با این ویزا فقط یک مرتبه امکان سفر وجود دارد اگر قصد چندین مرتبه را دارید پیشنهاد ما به شما ویزا مولتی میباشد .

 

نکته ) جهت اخذ و دریافت روادید امارات نیازی به حضور فرد در سفارت نمی باشد به این علت که سفارت هیچ گونه دخالتی در این مورد ندارد.

نکته ) اجازه ورود هر گونه قرص خواب آور، مسکن، آرام بخش و همچنین مواد مخدر را ندارید ؛ در صورت مشاهده شما را جریمه خواهند کرد .

نکته ) آن دسته از مسافران که روادیدشان توسط همراه شان صادر گردیده ، در صورت نبودن همراه اجازه ورود به این کشور را ندارند . در صورت مشاهده جریمه و حتی زندانی در پیش رو دارد .

 

اکنون که با انواع ویزا امارات اشنا شدید ، لازم به ذکر میباشد توتک سفر ویزا توریستی و ... به متقاضیان ارائه میدهد که شما جهت اخذ و دریافت ویزا امارات دیگر نگرانی خاصی نخواهید داشت .

 

*
*
*
تعویض عکس
*
close button